KONST / Litografier / Färglitografi 14413404
nr 1441 3404
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 224/225, daterad 84. Färglitografi, bildmått: 40x50, yttermått inklusive ram: 53x65 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:42:19
9/1 07:07:19
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg